Urząd Gminy Rojewo


Rojewo 8
88-111 Rojewo


tel.: (+48) 523 511 390
fax: (+48) 523 511 324


email: rojewo@rojewo.pl


NIP: 556-256-28-69

TERYT: 0407082

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy II

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Rojewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Hala Sportowa Rojewo 111, Rojewo 111, 88-111 ROJEWO:

1.

Paulina Kaźmierska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Rojewo - Przewodniczący

2.

Emilia Ewa Gołębiewska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rojewo - Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Fiszer, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Rojewo - Członek

4.

Paulina Magdalena Strzyżewska-Zielińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rojewo - Członek

5.

Katarzyna Szczecina, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rojewo - Członek

6.

Małgorzata Więcek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Złotniki Kujawskie - Członek



gm. Rojewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA MARIANA SKRZYPCZAKA Rojewice 19, Rojewice 19, 88-111 ROJEWO:

1.

Halina Maciejczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wybranowo - Przewodniczący

2.

Bartłomiej Piotr Śliwiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Gniewkowo - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agnieszka Kustra, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Rojewo - Członek

4.

Dominika Maria Matyszewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Rojewice - Członek

5.

Justyna Elżbieta Ryś, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Topola - Członek

6.

Małgorzata Jolanta Walczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Jarki - Członek



gm. Rojewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA ROJEWO-FILIA LISZKOWO LISZKOWO 82A, Liszkowo 82A, 88-180 ZŁOTNIKI KUJAWSKIE:

1.

Marta Gąsiorek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Stara Wieś - Przewodniczący

2.

Małgorzata Lipska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Żelechlin - Zastępca Przewodniczącego

3.

Iwona Maria Jobczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Suchatówka - Członek

4.

Natalia Agata Łuczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Gniewkowo - Członek

5.

Barbara Zdunowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Liszkowice - Członek



gm. Rojewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, ŚWIETLICA WIEJSKA Płonkowo 29, Płonkowo 29, 88-111 ROJEWO:

1.

Przemysław Kaźmierski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Rojewo - Przewodniczący

2.

Ewa Beata Śliwińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Gniewkowo - Zastępca Przewodniczącego

3.

Daria Czajkowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Płonkowo - Członek

4.

Marek Panfil, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Gniewkowo - Członek

5.

Maja Magdalena Wijata, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Płonkówko - Członek



gm. Rojewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA ROJEWO-FILIA ŚCIBORZE ŚCIBORZE 7A, Ściborze 7A, 88-111 ROJEWO:

1.

Magdalena Nowacka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Wybranowo - Przewodniczący

2.

Artur Piotr Nowicki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Topola - Zastępca Przewodniczącego

3.

Joanna Elżbieta Rogóż, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Inowrocław - Członek

4.

Aleksandra Marta Świtek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Inowrocław - Członek

5.

Martyna Weronika Tarasek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Topola - Członek

6.

Elżbieta Zabłocka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Stara Wieś - Członek



gm. Rojewo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA MARIANA SKRZYPCZAKA Rojewice 19, Rojewice 19, 88-111 Rojewo:

1.

Magdalena Przybysz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Jezuicka Struga - Przewodniczący

2.

Krystyna Maria Cicha, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rojewice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Kamil Jan Jobczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Wielowieś - Członek

4.

Karolina Joanna Kowalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Liszkowo - Członek

5.

Agata Nowak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Zawiszyn - Członek

6.

Elżbieta Zdunowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Liszkowice - Członek

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij